Yıldız Holding Basketbol Takımı, CBL Türkiye Şampiyonu oldu

Yıldız Holding Basketbol Takımı, Şirketler Arası Basketbol Ligi (CBL)’nin Türkiye Şampiyonu olarak, kuruluşunun 10. yılında büyük bir başarıya imza attı.

31 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşen ve çeşitli illerden 8 takımın kıyasıya mücadele ettiği turnuvanın finalinde mücadele veren takım, Ankara temsilcisi HAVELSAN’ı yenerek Türkiye Şampiyonu oldu. Turnuvada, Yıldız Holding Basketbol Takımı oyuncularından Canberk Uzunkaya MVP ‘En Değerli Oyuncu’ olurken, Sinan Mete Taygan ‘Sayı Kralı’, Abdurrahman Aksu da ‘Asist Kralı’ seçildi.

“Potanın Yıldızları’nın on yıllık mücadelelerini kutluyorum”

Yıldız Holding İnsan ve İş Destek Başkanı Bahattin Aydın, kazandıkları sportif başarıdan dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirtti ve ekledi: “Başarı bir sonuç değil bir yolculuk. Takımımız da ekip ruhu ve daima daha iyisini hedefleyen istikrarlı performanslarıyla sürdürülebilir bir başarı örneği sergiliyor. Bizler dünyanın dört bir yanındaki 80 bin Yıldız’lı olarak durmaksızın daha iyiye ulaşmayı amaçlıyor; faaliyet gösterdiğimiz her alanda çıtayı daima yükseltiyoruz. Kurumsal değerlerimizi temsil eden ve bizlere ilham veren Potanın Yıldızları’nı on yıllık mücadeleleri nedeniyle bir kez daha kutluyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir